TOW006697 https://yuwell.pl/media/catalog/product/cache/9/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/y/u/yuwell_7e-c..jpg YUWELL YUWELL 7E-C
TOW006697
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Maksymalny przepływ 15l/min Wygodny uchwyt do przenoszenia Regulator ciśnienia Szerokie zastosowanie Nowoczesny design Niewielkie wymiary i waga

Opis

Ssak elektrczyny YUWELL 7E-C Przenośny elektryczny ssak medyczny YUWELL 7E-C  jest urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych. Przeznaczone jest ono do użytku przez pacjentów mających utrudnione odkrztuszanie flegmy z powodu choroby, śpiączki lub stanów pooperacyjnych. Szerokie zastosowanie. Przenośny elektryczny ssak medyczny YUWELL 7E-C est urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych. Jest przeznaczony do użytku przez pacjentów mających problem z  odkrztuszaniem flegmy z powodu choroby układu oddechowego, śpiączki  czy w niedowładach. Może odsysać również inne wydzieliny jak np.: krew, limfa, ślina. Ssak służy również do odsysania ropy i krwi w zabiegach klinicznych.  Uchwyt do przenoszenia. Ssak jest  wyposażony w wygodny, praktyczny uchwyt do przenoszenia. Jest lekki, odporny na wstrząsy. Regulator ciśnienia. Dodatkowo ssak wyposażony jest w regulator ciśnienia oraz w próżniometr.

Ssak elektrczyny YUWELL 7E-C

Przenośny elektryczny ssak medyczny YUWELL 7E-C  jest urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych. Przeznaczone jest ono do użytku przez pacjentów mających utrudnione odkrztuszanie flegmy z powodu choroby, śpiączki lub stanów pooperacyjnych.

Szerokie zastosowanie.

Przenośny elektryczny ssak medyczny YUWELL 7E-C est urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych. Jest przeznaczony do użytku przez pacjentów mających problem z  odkrztuszaniem flegmy z powodu choroby układu oddechowego, śpiączki  czy w niedowładach. Może odsysać również inne wydzieliny jak np.: krew, limfa, ślina. Ssak służy również do odsysania ropy i krwi w zabiegach klinicznych. 

Uchwyt do przenoszenia.

Ssak jest  wyposażony w wygodny, praktyczny uchwyt do przenoszenia. Jest lekki, odporny na wstrząsy.

Regulator ciśnienia.

Dodatkowo ssak wyposażony jest w regulator ciśnienia oraz w próżniometr.

Dane techniczne

SKU TOW006697
Kod EAN 5902983724674
Grupa produktów Ssaki
Marka YUWELL
Wymiary 37 x 18 x 28 cm
Waga urządzenia 4,4kg
Tryb pracy Praca ciągła
Zasilanie Sieciowe
Pobor mocy 90 VA
Napięcie 220V±10% 50Hz±2%
Maksymalne zassanie 15l/min
Głośność < 65 dBA
Pojemność pojemnika 1 litr
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły